Ny WiFi-modtager - virker med Amazon Alexa og Google Home Udvid

WiFi-modtager
virker med Amazon Alexa og Google Home

V-Tac V-Tac

31756-0

Ny

WiFi-modtageren fungerer problemfrit med Amazon Alexa og Google Home og er ideel til smart home integration.
  • Dimensioner: Højde 24 mm, bredde 54 mm, dybde 28 mm.
  • Materiale: Fremstillet af robust PC-plast.
  • IP klassifikation: IP20, hvilket betyder, at den er egnet til indendørs brug.
  • Temperaturområde: Tåler temperaturer fra -40°C til +70°C.
  • Fjernbetjeningsafstand: Effektiv udendørs rækkevidde til fjernstyring.
Dette produkt er en pålidelig og alsidig deltager i smarte hjemmeløsninger.

Læs mere..

DKK 222,00

inkl. moms


Dimensioner: 54 x 24 x 28 mm.
IP20 - Ikke modstandsdygtig over for vand.

Dokumenter og certificater:
- Brugervejledning

Dimensioner
Højde24 mm.
Bredde54 mm.
Dybde28 mm.
MaterialePC
IP klassifikationIP20
Data
Yderligere bemærkningerRemote control distance: Outdoor
Dokumentation
BrugervejledningSe dokumentet


V-Tac - garant for kvalitet

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.

V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.

Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender. 

Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

Samsung partner

V-Tac indgik i starten af 2018 et samarbejde/partnerskab med Samsung. Aftalen sikrer at V-Tac er blandt de bedste når det gælder sikkerhed, kvalitet og pålidelighed på LED produkter der sælges direkte til forbrugerne.
Samsung leverer LED-chips og komponenter til V-Tac Pro-serien.

5 års producent garanti
Serien af V-Tac produkter med Samsung LED chip har en ekstra høj energieffektivitet - V-Tac har stor tiltro til denne serie. Som et bevis på deres tillid til produktserien, tilbyder de op til 5 års producentgaranti på deres produkter med Samsung LED-chips.