29947-0
Ny
Med denne pære får du en lækker og simpel måde at bade et rum i smukt, blåt lys. En Gu10 LED pære som udstråler et godt lys til et forbrug på kun 1 Watt.
En simpel løsning til at give hjemmet ekstra personlighed gennem belysning.
Velegnet til belysning af barer, festlokaler, butikker eller bare derhjemme til specielle lejligheder.
På lager.
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 15/04/2026
Med denne pære får du en lækker og simpel måde at bade et rum i smukt, blåt lys. En Gu10 LED pære som udstråler et godt lys til et forbrug på kun 1 Watt.
En simpel løsning til at give hjemmet ekstra personlighed gennem belysning.
Velegnet til belysning af barer, festlokaler, butikker eller bare derhjemme til specielle lejligheder.
| Lyset | |
|---|---|
| Spredning | 120 grader |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 1W |
| Spænding | 230V |
| Data | |
|---|---|
| Farve på diode | Blå |
| Fatningstype | GU10 |
| Frekvens | 50-60 Hz |
| Forventet Levetid | 20.000 timer |
| Tænd/Sluk cyklus | 15.000 gange |
| Længde | 57 mm |
| Fabriksgaranti | 2 År |