24542-0
Ny
2 stk. pakke - Passer til varenr. KS2391800
Varen er desværre ikke på lager i øjeblikket
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 15/04/2026
2 stk. pakke - Passer til varenr. KS2391800
| Lyset | |
|---|---|
| Ekstra varm hvid kulør | 1800K |
| Spredning | 350 grader |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 0,84W |
| Data | |
|---|---|
| Producent | Konst Smide |
| Farve på diode | Ambiance |
| Input | 24V |
| Frekvens | 50-60 Hz |
| Forventet Levetid | 15.000 timer |