24337-0
Ny
Lækkert og funktionelt pendel lampe med en diameter på 180 mm fra Nielsen Light.
1 pendler i Opal glas med mat sorte fatninger ned hængt i sort stofledning.
Den opale glasskærme diffuserer lyset, så det oplyser effektivt uden at det blænder eller skær i øjnene.
Perfekt herover køkkenboret eller over spisebordet.
Sendes inden for 4-6 dage
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 06/04/2026
Lækkert og funktionelt pendel lampe med en diameter på 180 mm fra Nielsen Light.
1 pendler i Opal glas med mat sorte fatninger ned hængt i sort stofledning.
Den opale glasskærme diffuserer lyset, så det oplyser effektivt uden at det blænder eller skær i øjnene.
Perfekt herover køkkenboret eller over spisebordet.
| Dimensioner | |
|---|---|
| Bredde | 180 mm. |
| Dybde | 180 mm. |
| Diameter | 180 mm. |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 60W |
| Spænding | 230V |
| Data | |
|---|---|
| Fatningstype | E27 |
| IP-Klasse | IP20 |
| Længde | 200 mm |