
6787-0
Ny
På lager.
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 11/04/2026
Oplev den ultimative komfort og kontrol i dit hjem med denne avancerede WiFi afbryder. Med 2 zoner afbryderfunktion, kan du let styre og administrere to forskellige elektriske enheder fra én enhed.
Afbryderens design i hvidt glas sikrer et stilfuldt og moderne udtryk, der passer ind i ethvert hjem.
Forvandl dit hjem til en smart bolig med denne smarte WiFi afbryder, der kombinerer avanceret teknologi med æstetisk elegance. Perfekt til både nybyggeri og opgraderinger af eksisterende installationer.
| Lyset | |
|---|---|
| Dæmpbar | Nej |
| Forventet levetid L80 | 17.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 36 mm. |
| Bredde | 86 mm. |
| Dybde | 86 mm. |
| Materiale | Plastik |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 1000W |
| Spænding | 230V |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |

Spectrum har en kæmpe viden og "know how" omkring produktion og udvikling af kvalitets belysning. Med over 30års erfaring er de garant for at leverer pålidlige LED produkter som hele tiden følger den teknologiske udvikling.
Spectrum udvikler konstant sine produktserier, og er en af de førende virksomheder inden for belysningsbranchen. Inden for LED lyskilder og LED-armaturer er de førende i Polen, og Spectrum mærket velkendt og anerkendt på markedet. De har eget laboratorium, hvor de udfører forskning, tester og leverer de højeste tekniske parametre for produkterne.
Dette kan lade sig gøre fordi at Spectrum:
- Har eget laboratorium.
- Har egen designafdeling.
Spectrum Smart
Spectrum fokus er altid på de nyeste teknologier. Spectrum Smart er deres bud på en Smart-Home løsning. Spectrum Smart-applikationen giver dig mulighed for at styre belysningen, fra hvor som helst. Deres Smart Home produkter fås i alt fra loftslamper, store LED paneler, indbygningspaneler og pærer.
