På lager.
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 09/04/2026
Oplev dekorativ belysning med denne 0,6W kronepære designet til at skabe en unik atmosfære. Med sin E27 stor fatning kan den nemt installeres i de fleste standard lampefatninger.
Den tilsluttes direkte til en 230V forsyning, hvilket gør installationen enkel og brugervenlig.
Den grønne farve og kultrådsdesign gør denne pære til et iøjnefaldende valg for dem, der ønsker at tilføje en dekorativ touch til deres belysningsløsninger. Uanset om det er til hjemmet eller en kommerciel opsætning, sikrer denne pære både stil og funktionalitet.
Skal den bruges med sensor?: læs mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Grøn |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 50 lumens |
| Spredning | 300 grader |
| RA | >= 80 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Højde | 85 mm. |
| Diameter | 45 mm. |
| Materiale | Glas |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 0.6W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | 220-240V,50Hz |
| Energimærke | G (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nej - Læs mere om sensor/tidsur og LED her. |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

