Move Me Genopladelig LED Bordlampe IP44 i Sort - Nielsen Light
Sendes inden for 4-6 dage
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 06/04/2026
Move Me Genopladelig LED Bordlampe IP44 i Sort - Nielsen Light
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Spredning | 110 grader |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Dybde | 135 mm. |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 4,7W |
| Data | |
|---|---|
| Dæmpbar | Ja |
| Lumen (Lys-styrke) | 170 LM |
| CRI / Ra-værdi (Farvegengivelse) | 80 |
| Fatningstype | LED MODUL |
| Frekvens | 50-60 Hz |
| Forventet Levetid | 25.000 timer |
| IP-Klasse | IP44 |
| Længde | 215 mm |
| Fabriksgaranti | 2 År, 5 års fabriksgaranti på lyskilde |
NIELSEN LIGHT er et stærkt varemærke med fokus på veldesignede produkter i god kvalitet til overraskende lave priser!
Vores dygtige og erfarne medarbejdere har siden 1995 spottet trends og nye tendenser indenfor belysning, og NIELSEN LIGHT udvikler ideer og nye lamper i eget navn, ligesom firmaet samarbejder med dygtige designere og producenter for at sikre, at forbrugeren får gode og spændende produkter at vælge imellem, når de skal handle belysning.