24556-0
Ny
App-styret kontakt/plug til strømstik som lader ethvert produkt fra EGLOs "Connect"-serie styres gennem din wifi-forbindelse.
Når produkterne i "Connect"-serien styres med AwoX app'en, sker dette normalt via Bluetooth, men med denne adapter, kan det ske gennem wifi-forbindelsen, for nemmere tilslutning og potentielt større rækkevide.
For mere information, se disse videoer!
Varen er desværre ikke på lager i øjeblikket
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 15/04/2026
App-styret kontakt/plug til strømstik som lader ethvert produkt fra EGLOs "Connect"-serie styres gennem din wifi-forbindelse.
Når produkterne i "Connect"-serien styres med AwoX app'en, sker dette normalt via Bluetooth, men med denne adapter, kan det ske gennem wifi-forbindelsen, for nemmere tilslutning og potentielt større rækkevide.
For mere information, se disse videoer!
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 115 mm. |
| Dybde | 39 mm. |
| Materiale | Plastik |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Spænding | 230V |
| Data | |
|---|---|
| Producent | EGLO Danmark |
| Frekvens | 50-60 Hz |
| Længde | 62 mm |
| Farve | Hvid |
| Lyskilde inkluderet? | Nej |