32720-0
Ny
EGLO MONGODIO UDENDØRS VÆG/LOFT LAMPE 11,5W I ANTRACIT
På lager.
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 15/04/2026
EGLO MONGODIO UDENDØRS VÆG/LOFT LAMPE 11,5W I ANTRACIT
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 250 mm. |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 11,5W |
| Spænding | 230V |
| Data | |
|---|---|
| Dæmpbar | Nej |
| Lumen (Lys-styrke) | 1450 LM |
| CRI / Ra-værdi (Farvegengivelse) | 80 |
| Fatningstype | LED MODUL |
| Frekvens | 50-60 Hz |
| Forventet Levetid | 25.000 timer |
| IP-Klasse | IP44 |
| Fabriksgaranti | 2 År, 5 års fabriksgaranti på lyskilde |