Sendes inden for 9-11 dage
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen:
Oplev den nyeste teknologi inden for belysning med dette 12W T8 rør, specielt designet til at give et jævnt og naturligt lys. Med en længde på 120 cm og en lysstyrke på 1800 lumens, er dette rør ideelt til både hjemme- og arbejdsbrug.
Dette nano plast rør leverer konsistent kvalitet og klarhed i belysningen, uden blå eller gule toner, hvilket gør de belyste emner fremstå præcist og uden forvrængning.
Røret kommer med en integreret lyskilde og er ikke-roterbart, hvilket sikrer stabil montering og lysretning.
Med 6 års garanti, kan du have tillid til den langsigtede ydeevne og holdbarhed af dette produkt.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Neutral hvid |
| Neutral hvid kulør | 4000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1800 lumens |
| Spredning | 160 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | G13 |
| Bredde | 1200 mm. |
| Dybde | 28 mm. |
| Materiale | Plastik |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 12W |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Brugervejledning | Se dokumentet |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

