23693-0
Ny
Pandella pro spejl væglampe i lysfarven 3000K er det perfekte valg til dit badeværelse eller som spejlbelysning i gangarealer
Leveres i længden af 400 mm.
Med sin høje IP-klasse på IP44 er Pandella velegnet til at hænge over spejlet i badeværelset, og tåler varme og fugt.
Armaturet yder hele 900 lumen på kun 7,4W forbrug.
På lager.
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 15/04/2026
Pandella pro spejl væglampe i lysfarven 3000K er det perfekte valg til dit badeværelse eller som spejlbelysning i gangarealer
Leveres i længden af 400 mm.
Med sin høje IP-klasse på IP44 er Pandella velegnet til at hænge over spejlet i badeværelset, og tåler varme og fugt.
Armaturet yder hele 900 lumen på kun 7,4W forbrug.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Spredning | 120 grader |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Materiale | Aluminium, Plastik |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 7,4W |
| Spænding | 230V |
| Data | |
|---|---|
| Producent | EGLO Danmark |
| Dæmpbar | Nej |
| Farve på diode | Hvid (Almindelig Varm Hvid) |
| Lumen (Lys-styrke) | 900 LM |
| CRI / Ra-værdi (Farvegengivelse) | 80 |
| Fatningstype | LED MODUL |
| Frekvens | 50-60 Hz |
| Forventet Levetid | 25.000 timer |
| Tænd/Sluk cyklus | 15.000 gange |
| IP-Klasse | IP44 |
| Farve | Krom, Opal |
| Energiklasse | E |
| Fabriksgaranti | 5 År |