32729-0
Ny
Stilren 24V LED spot på 6W udført i Aluminum fra Svenske Markslöjd.
Perfekt til udendørs brug - Garden 24 spottet leveres med en lækker varm hvid farve, der vil forvandle din have til en lysende oplevelse!
Du får her ren Plug'n Play da du selv kan sammensætte produkterne som du ønsker med Garden 24 tilbehør. Alle produkterne i denne serie kan videresløjfes med hinanden.
Denne 6W LED spot, leveres med både jordspyd og beslag, så den kan monteres i en tagrenden eller i dine træer i haven eller hænges på et hegn.
Garden 24 serien er for dig som ikke går på kompromis med pris og kvalitet!
Se videoen for at se hvor nem det er at opsætte systemet.
På lager.
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 26/05/2026
Stilren 24V LED spot på 6W udført i Aluminum fra Svenske Markslöjd.
Perfekt til udendørs brug - Garden 24 spottet leveres med en lækker varm hvid farve, der vil forvandle din have til en lysende oplevelse!
Du får her ren Plug'n Play da du selv kan sammensætte produkterne som du ønsker med Garden 24 tilbehør. Alle produkterne i denne serie kan videresløjfes med hinanden.
Denne 6W LED spot, leveres med både jordspyd og beslag, så den kan monteres i en tagrenden eller i dine træer i haven eller hænges på et hegn.
Garden 24 serien er for dig som ikke går på kompromis med pris og kvalitet!
Se videoen for at se hvor nem det er at opsætte systemet.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Ja |
| Lysstyrke | 320 lumens |
| Spredning | 90 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 20.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 90 mm. |
| Materiale | Aluminium, Jern |
| IP klassifikation | IP44 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 6W |
| Erstat | 40W |
| Spænding | 24V DC |
| Energimærke | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Ulakeret aluminium |
| Videresløjfning | Ja |