Ny
Oplev den perfekte belysning med vores 24/18/13W LED dæmpbar CCT loftslampe, der kombinerer moderne design og energieffektiv belysning.
På lager.
Advarsel: Få på lager!
Forventes på lager igen: 11/06/2026
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | CCT (Varm til Kold Hvid) |
| Dæmpbar | Ja |
| Lysstyrke | 3100 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 35.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP klassifikation | IP54 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 24/18/13W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC:220-240V,50/60Hz |
| Sensor kompatibel | Nej - Læs mere om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Hvid |